Parça Eşya Taşımacılığı
May 31 2013 0

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Firmamız İstanbul ve İzmir şubeleri ile genelde Marmara ve Ege bölgeleri başta olmak üzere tüm ülke geneline parça eşya taşımacılığı vermektedir.

Parça eşya taşımacılığı bir takım koltuk, 2 beyaz eşya, öğrenci eşyası, çeyiz eşyası veya kolilerden oluşabilir. Miktar olarak bir aracın yarısı kadar taşımaları parsiyel olarak uygun fiyatlara taşımaktayız. Sizlerin de bir noktadan başka bir noktaya göndereceği az eşyanız varsa bizimle iletişime geçebilir ve parsiyel olarak ekonomik fiyatlara taşıtabilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığının en önemli unsuru ekonomik olmasıdır. Birçok müşterimiz az miktardaki eşyaları için özel araç yerine parça eşya taşıma sistemini kullanmaktadır. Özel bir araç olduğu durumlarda araç yarım dahi olsa komple araçla aynı maliyet olduğundan fiyatlar çok yüksek olmaktadır. Bu yüzden çok yüksek rakamlar ödememek için her zaman müşterimize parça eşya taşıma konusunda yardımcı olmaktayız.

Parça eşya taşıma işlemi firmamız ve müşterimiz arasında gün konusunda ortak çalışma yapılır. Bu çalışma sayesinde eşyalarınız planlandığı gibi tarafınızdan teslim alınır ve en kısa sürede tarafınıza teslim edilir.

Firmamız ile taşıma tarihinizden 1 hafta öncesinden görüşerek taşıma işleminizin organizasyonunu yaparak taşıma işleminizi düşük maliyetlere getirebilirsiniz. Doğru fiyatlandırma için mutlaka ekspertiz isteyin. Ekspertiz olmadığı durumlarda eşyalarınızın resimlerini çekip tarafımıza mail gönderebilir veya detaylı listesini tarafımıza iletmelisiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşın…

İstanbul Anadolu;
0216 383 10 90

İstanbul Avrupa;
0212 264 13 92

İzmir Şube:
0232 330 81 24

İlginizi Çekebilir