Şehirler arası
Mar 22 2014 0

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

EGETUR Nakliyat olarak kuruluşumuzun ilk gününden itibaren şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Bugüne kadar İstanbul ve İzmir şubelerimiz ile sayısızca şehirlerarası ev taşıma hizmetini sağlıklı ve sorunsuz taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Halen evden eve nakliyat firmaları arasında şehirlerarası taşıma işlemlerinde en çok tercih edilen firmayız. Bu başarımızı müşterimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlara yapmış oluğumuz taşımalara borçluyuz. Ayrıca tüm taşımaları kendi özmal taşıtlarımızla gerçekleştirdiğimizden müşterilerimiz tarafından güven duyulan bir firma olmanın yanısıra her zaman tercih sıralamasında ilk sırada olmamızı sağlamaktadır.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Aracımız
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Aracımız

EGETUR Nakliyat olarak, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde kullandığımız araçların 5 yaşından büyük olmamasına, araç kasalarının özel dizayn edilmiş olmasına özen göstermekteyiz. Tüm araçlarımız ev eşyası taşımacılığı için özel süspansüyonlu olup sarsıntısız taşıma için araç kasalarında ip bağlama yerleri bulunmaktadır. Büyük parça eşyalarınız araç içinde sabitlenerek yolda devrilmesi ve zarar görmesi engellenir.Şehirlerarası taşımalarda enaz 2 personelimiz görevlendirilmekte ve bu personellerimiz gittiğiniz ilde eşyalarınızın montaj ve yerleştirme işlemlerini itinalı bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

İstanbul ve İzmir’den başka bir şehre taşınan müşterilerimizin eşyalarını taşıma öncesi çoğu zaman ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile önceden görme fırsatımız olmaktadır. Diğer şehirlerde oturan müşterilerimizin eşyalarını görmek istediğimizde eşyalarının resimlerini tarafımıza mail olarak göndermelerini istemekteyiz. Böylelikle taşıma esnasında yaşanabilecek sorunları önceden görmüş olup, tedbirimizi buna göre almaktayız.

Hizmetlerimiz şehiriçi nakliyelerinde nasıl ise şehirlerarası nakliyat işlemlerinde aynı olmaktadır. Tüm eşyalarınızın tarafımızca paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montaj işlemlerinin yapılması, beyaz eşyalarınızın sökme ve takma işlemlerinin yapılması, mutfak ve salon kırılacak cam ve porselen türü eşyalarınızın beyaz kağıtlarla paketlenmesi ve kolilenmesi bulunmaktadır. Ev taşıma işlemlerinde sunmadığımız bazı hizmetlerde bulunmaktadır. Bunlar; yeni evinizde avize montajı ile duvar delme işlemleridir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için bize İstanbul veya İzmir şubelerimiz ile iletişime geçebilir ve taşıma işleminizi önceden organize ederek uygun nakliye fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir