Image Placeholder
Mar 1 2013 0

Manisa Evden Eve Nakliyat

Manisa evden eve nakliyat hizmetini tam profesyonellikle veren firmamız eşyalarınızı istediğiniz noktadan Manisa’ya yada Manisa’dan istediğiniz noktaya taşımaktadır.

Kurumsal olarak çalışan firmamız sizlere profesyonel hizmeti en ekonomik şekilde sunmaktadır. Manisa’dan İstanbul yada Türkiye’nin neresine taşınma ihtiyacınız olursa olsun firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey bizlere 1 hafta öncesinden haber vermeniz olacaktır.

Manisa’da oturuyor ve taşınma işleminiz olacaksa ne yapmalısınız?

İster mail yada isterseniz telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve taşınma işleminiz için randevu alabilirsiniz. Anlaşmanız halinde istediğiniz gün eşyalarınızın taşınma işlemi uzman personelimiz tarafından paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri olacak şekilde gerçekleşir.

Şehirlerarası tüm taşımalarda son model Mercedes-Benz araçlarımızla eşyalarınızı taşımaktayız. Özel yapım kasalarla eşyalarız sarsıntısız bir şekilde bir noktadan başka noktaya ulaştırılmaktadır.

Manisa evden eve nakliye işleriniz için bizleri tercih edebilir, kaliteli hizmeti uygun nakliye fiyatları ile alabilirsiniz. Referasnlarımızı incelemek isterseniz Referanslarımız sayfamızı ziyaret ediniz…