Evden Eve Nakliyat İzmir
Eki 12 2013 0

Evden Eve Nakliyat İzmir

İzmir evden eve nakliyat hizmetleri EGETUR Nakliyat tarafından tam zamanlı olarak tüm şehiriçi semtleri dahil olmak üzere Bergama, Aliağa, Çeşme, Torbalı, Dikili, Selçuk, Foça gibi şehir merkezi dışında kalan semtlere de ev taşıma hizmeti verilmektedir.

Şehiriçi nakliye hizmetlerimiz arasında ev, ofis, villa, parça eşya, antika, kütüphane ve Kurumsal şirket taşımaları yer almaktadır. Taşıma işlemlerini bizimle gerçekleştirecek olan müşterilerimize taşıma öncesinde ücretsiz eksper hizmeti sunmaktayız. Eksper hizmeti ile taşınma sırasında yaşanabilecek nakliye sorunları asgari düzeye indirgenmektedir.

Evden Eve Nakliyat İzmir

Taşıma planlaması yapılırken eşyalarınızın taşınacağı aracın boyutu, taşıma işleminiz için kaç personelin yeterli olabileceği, paketleme için gerekli olan malzeme tedariği, de-montaj ve montaj işlemlerinizin azlığı çokluğuna göre mobilyacı sayısı belirlenerek taşıma işleminiz gerçekleştirilmeye başlanır.

Taşıma esnasında her türlü eşyalarınızın paketlenmesi, kolilenmesi, mobilyaların de-montaj ve montajı firmamız tarafından verilmektedir. Askıdaki takım elbiseleriniz için özel askılı dolaplar ile taşıma yapılmaktadır. Tüm bu hizmetler profesyonellikle verilirken firmamız tarafından verilmeyen bazı nakliye hizmetleri de vardır. Bunlar yeni evinizde elektrik montajı, duvar delme işlemleri, duvardan duvara halı döşeme, korniş takma ve doğalgaz bağlantıları.

Size daha iyi hizmet sunmak adına firmamız her geçen gün çalışmalar yapmakta ve çözümler üretmektedir. Bunların başında konusunda uzman ve müşteri ilişkileri iyi olan personel yetiştirilmesi, mukavemeti yüksek daha iyi paketleme malzemeleri kullanma, sarsıntısız taşıma için özel süspansiyonlu araçları filomuza katmak gelmektedir.

Sizde EGETUR Nakliyat ile sorunsuz bir evden eve taşıma işlemi yaşamak istiyorsanız 0232 330 81 24 nolu telefondan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir