Evden Eve Paketleme - 4
Haz 15 2013 0

İzmir Parça Eşya Taşıma

İzmir parça eşya taşıma hizmetimiz sayesinde nerede olursanız olun, İzmir’e göndereceğiniz az miktardaki eşyalarınızı EGETUR Nakliyat güvencesi ile taşıyabilirsiniz.

Parça eşya taşımak her zaman maliyetli olarak düşünülmektedir. Firmamız bu tabuları yıkarak nakliye sektöründe ilk olarak İstanbul İzmir arası başlattığı parça eşya taşımacılığını tüm ülke geneline sunmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, İzmir’e veya İzmir’den başka bir ile göndereceğiniz az miktardaki eşyalarınızı tarafınızdan teslim alarak en kısa süre içinde tarafınıza teslim etmekteyiz.

Bir evin kısmi eşyaları olarak tanımlanan parça eşya taşıma hizmeti ekonomik olması açısından sunulan bir nakliye hizmetidir. Çok eskilerde böyle bir hizmet sunulmadığından az miktardaki eşyalar için özel araç fiyatlandırması yapılmaktaydı. Dolayısıyla çok yüksek maliyetlere mal olmaktaydı parça taşıma hizmeti.

Günümüzde birçok firma parsiyel taşıma hizmeti vermektedir. Fakat dikkat edilmesi gereken nokta firmanın kendi araçları ile taşıma hizmeti sunup sunmadığıdır. Maalesef artan internet kullanımı ile birçok korsan ve amatör firmalar sizlerle anlaştıktan sonra eşyalarınızı belli komisyonlar karşılığında başka kişilere verip taşıtmaktadırlar.

Firmamız özellikle İstanbul ve İzmir şubeleri ile Marmara ve Ege bölgelerine parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Diğer firmalardan artımız kendi reklam ve logolu araçlarımızla eşyalarınızı sizden teslim alarak yine size teslim etmektir.

İzmir parça eşya taşıma servisimizden yararlanarak eşyalarınızı güvenli ve sağlıklı olarak ekonomik fiyatlara taşıyabilirsiniz. Sizlere bir telefon mesafesinde olduğumuzu unutmayınız…

Bizi tercihlerinden dolayı tüm müşterilerimize saygılarımızı sunarız…

İlginizi Çekebilir