Image Placeholder
Mar 2 2013 0

İzmir Ofis Taşıma

1İzmir Ofis Taşımacılık hizmetlerini tüm ilçelere vermekteyiz. İzmir’in neresinde olursanız olun sizlere çözüm ortağı olmaya hazırız. Profesyonel bir ekip tarafından taşınmayı herkes ister, biz sizlere bu firsatı sunuyoruz.

İşinde profesyonel olarak çalışan ekibimiz ofisinizi siz hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan yeni yerine taşımaktadır. Masalarınızın de-montaj ve montajı, dosya ve klasörlerinizin paketlenmesi ve yerleştirilmesi, elektronik cihazlarınızın hassasiyetle taşınması gibi tüm işlemler titizlikle yapılır.

Ofisinizi taşımaya karar vermeden önce mutlaka bizden bilgi ve fiyat almanızı tavsiye ederiz. İşini bilmeyen amatörler tarafından taşınacak ofis eşyalarınız büyük hasarlar görebilir ve taşınma işlemi sizlere çok büyük bir eziyet olabilir.

Firmamız İzmir ili içinde sayısız ofis taşıma tecrübesine sahiptir. En son Tepecik Devlet Hastanesinin İdari Bölümü firmamız tarafından 6 iş günü gibi kısa bir zamanda taşınmıştır. Hastane yönetiminin firmamıza itafen yazmış olduğu Referans Mektubunu Referanslarımız sayfamızda görebilirsiniz…

 Bizi Tercih Eden ve Tavsiyede Bulunan Tüm Müşterilerimize Teşekkür Ederiz…