Image Placeholder
Mar 19 2013 0

İzmir Bursa Evden Eve Nakliyat

İzmir Bursa arası evden eve nakliyat işlerinizde yılın 365 günü 7/24 hizmet vermekteyiz. İzmir’den Bursa’ya ve Bursa’dan İzmir’e olan ev taşımalarınız da bizimle iletişime geçmeniz halinde taşıma için her türlü organizasyon yapılıp sizlere yardımcı olunmaktadır.

EGETUR Nakliyat, yılların verdiği tecrübe ve birikim ile İzmir Bursa evden eve nakliyat organizasyonunun hizmet kalitesini her geçen gün artırarak  EGE bölgesinde bilinen ve tercih edilen nakliyat firması olma ünvanına sahiptir.

izmir bursa nakliyat
izmir bursa evden eve taşıma

Firma olarak İzmir ilinde bizleri tercih eden tüm müşterilerimize kaliteli hizmeti vermeyi kendimize ilke edinmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca sektör içinde uygun evden eve nakliyat fiyatları sunarak daha çok müşteriye hizmet vermenin verdiği mutluluk ile işimize dört el ile sarılmaktayız.

İki ilimiz arası sadece komple eşya taşıma yapılmamaktadır. İstediğiniz zaman parça eşya taşıma işlemlerinizi de firmamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Tüm taşıma hizmetlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılıkta da eşyalarınızn her türlü güvencesi firmamız tarafından sağlanır.

Taşınılacak eşyaların adresinizden alınması ve yine adresinize teslimatı personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca iş bitimi ödeme sistemimiz ile nakliye sektöründe bir ilk gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızı teslim aldıktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

Tüm İzmir halkına evden eve nakliye işlerinde İzmir Bursa evden eve nakliyat organizasyonumuzu tercih ettikleri için teşekkürü bir borç biliriz.