Evden Eve Nakliyat
Tem 1 2013 0

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma hizmeti ile nerede olursanız olun az miktardaki eşyalarınızı sizden teslim alarak en kısa zaman içerisinde sizlere teslim etmekteyiz. Böylelikle sizleri yüksek taşıma maliyetlerinden kurtarmış oluyoruz. Eşyalarınız evinizden paketlenerek alınıp, yeni yerde paketleri açılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Türkiye’de parça eşya taşımacılığını ilk olarak uygulayan firmamız verdiği profesyonel hizmetin karşılığını sağlanan geri dönüşümler sayesinde almış bulunmaktadır. Birçok müşterimiz parça eşya taşımacılığında yıllardır bizleri tercih etmekte. Bizi tercih etmemelerinin en önemli unsuru kendilerine söz verdiğimiz zaman diliminde eşyalarını teslim almamız ve söz verdiğimiz gibi kendilerine hasarsız ve sorunsuz teslim etmemiz gelmektedir.

İstanbul parça eşya taşıma hizmetimiz yılın 365 günü sunulan bir nakliyat hizmetidir. Parça eşya taşımacılığında yapılması gereken taşıma tarihinden enaz 10  gün öncesinden rezervasyon yapılması gelmektedir. Böylelikle nakliye organizasyonu yapılarak eşyalarınızın taşınması sağlanır.

Parsiyel taşımacılıkta birçok müşterimizin en büyük endişesi acaba eşyalarım sağlıklı taşınır mı? ve eşyalarımız başka eşyalarla karıştırılabilir mi? olmaktadır. Firma olarak bu endişelerinizin aksini ispatlamaktayız. Alınan eşyalarınızın detaylı envanteri tutularak teslim esnasında bu envantere göre eşyalarınız sizlere teslim edilmektedir. Personelimiz taşıma esnasında maksimum özen göstererek eşyalarınızın taşınmasını sağladığı için eşyalarınızda hasar meydana gelme olasılığı minimum indirgenir.

İstanbul parça eşya taşıma hizmeti için detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen bizlere 0216 383 10 90 nolu telefondan ulaşın. Müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

İlginizi Çekebilir