Ofis Taşımacılığı
Kas 9 2013 0

İstanbul Ofis Taşıma

Ofis taşıma ve ofis nakliye hizmetleri hakkında bilgi vereceğimiz bu yazımızı mutlaka sonuna kadar okuyunuz.

İşyeri yada diğer bir tanımla ofisinizi taşımaya karar verirken sizlere Kurumsal çözümler sunabilen ve konusunda yetenekli bir ekip ile çalışmalısınız. Çünkü ofis taşıma hizmeti, ev taşıma hizmetinden çok farklıdır.

Ofis taşıma için özel olarak kurulmuş bir şirket yoktur. Bu hizmeti evden eve nakliyat firmalarından alabilirsiniz. Tabi bu konuda kendini geliştirmiş ve Profesyonel hizmet veren birçok nakliye firması var.

Ofis taşıma, neden evden eve nakliyattan daha farklıdır? Zorlukları nelerdir?

Birçok ofis taşıma hizmeti alacak olan müşterimizden; Ofis taşımak ev taşımadan daha kolay, evde bir sürü ufak tefek bardak, tabak gibi eşyaları topluyorsunuz halbuki ofisimizde bu işler yok. Neden ofis taşıma, ev taşımadan daha maliyetli? sorusunu yada sitemini duyduğumuz oluyor.

Pratikte ofis taşımanın daha zor olduğu düşüncesi doğru olsada uygulama da bunun böyle olmadığı aşikardır. Ofis eşyaları genelde mobilyalardan oluşur. Dolayısıyla de-montaj ve montaj işlerinin çokluğu ve bunların bir koltuğa yada yatağa göre daha ağır olması sebebi ile bu işin ev nakliyesinden daha zor olduğunu anlamamıza yeterli olacağının kanıtıdır. Ayrıca ofis evraklarının (dosya, klasör ve kitap) konulduğu bir koli ile evde toparlanan bir eşyanın konulduğu kolinin ağırlığının aynı olmayacağını hepimiz bilmekteyiz.

100 m2’lik bir ev eşyası ile aynı hacme sahip bir ofis eşyasını aynı insan gücünde eşit zamanda bitirmeniz olanaksızdır. Bu nedendir ki firmamız ofis taşımalarında özel bir ekip kurmuştur. Bu ekibimizde enaz 2 mobilya ustası ve paketleme ile taşıma konusunda uzman personeller bulunmaktadır. Ofis eşyalarınız taşınmadan önce mutlaka bir ekspertiz tarafından eşyalarınız yerinde tespit edilir ve buna göre çalışan personel sayısı ile malzeme ve araç tedariği önceden saptanmış olur.

Yapılan bu ekspertiz hizmeti sayesinde ofis eşyalarınız belirlenen program dahilinde yeni ofisinize taşınır ve mobilyaların kurulumu gerçekleştirilir.Firmamız dosya ve klasörlerinizin taşınma esnasında kolilerde kırılmasına ve yıpranmasına karşı özel olarak aldığı plastik sandıklarda taşımaktadır. Her sandık üzerine A4 kağıdına yada sticker yardımı ile dosyaların alındığı dolabın ismi yazılır ve yeni ofisinizde karmaşıklığa neden olmadan eski yerlerine konulur.

İstanbul’da ofisiniz taşınacaksa bizlere Anadolu Yakası için 0216 383 10 90 yada Avrupa Yakası için 0212 264 13 92 nolu telefonlarda ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir