4+1 Nakliye Aracı
Tem 26 2013 0

İstanbul Milas Evden Eve Nakliyat

Muğla ilinin en büyük ikinci yerleşim bölgesi olan Milas Sodra Dağı’nın eteklerinde, kendi adıyla anılan ova üzerinde kurulmuştur. Arkeolojik araştırmalar göre kentin kuruluşu MÖ 10. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Adını rüzgarlar tanrısı Ailos’un soyundan gelen Mylasos’dan aldığı hakkında bir efsane vardır, ancak bu efsaneden ileri gidememektedir. Milas, önce Karia’nın sonra Menteşe Beyliği’nin başkentliğini yapmıştır. Milas’ın antik ismi Mylasos ya da Mylasa’dır.

Denizi ve turistik bölge olmasından dolayı yazın nüfus oranı kış aylarına göre hayli artmaktadır. Gerek yerli gerekse yabancı turistler tarafından tatil için tercih edilen Milas, Bodrum’a yakın olmasından dolayı da tatilcilerin ilk tercihler arasında yer almaktadır.

İstanbul Milas Parça Eşya Taşıma

Firmamız bu şirin beldede oturan müşterilerine komple ve parça eşya taşıma hizmeti götürmektedir. Yaz aylarında Milas’ta yazlıkları bulunan veya Milas’a yerleşen tüm İstanbul sakinlerine taşımalarında çözüm ortağı olmaya hazırız. İstanbul – Milas arası haftalık seferlerimiz bulunmaktadır. Özellikle parça eşyalarınızı çok uygun nakliye fiyatlarına sunmaktayız.

İstanbul Milas evden eve nakliyat organizasyonlarımız belli bir planlama çerçevesinde gerçekleştirildiği için taşıma işlemleriniz için önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Yapılan planlama ile eşyalarınız uygun bir zaman diliminde sizden teslim alınır ve en kısa sürede tarafınıza teslim edilir. Tüm taşımalarımız da olduğu gibi parça eşya nakliyelerinde de eşyalarınızın her türlü sorumluluğu firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Kurumsal ve Profesyonel bir firma ile taşınmak isterseniz bizlere 7/24 iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Web sitemizde firmamız hakkında her türlü bilgi ve belgeleri bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve fiyat için çekinmeden bizi arayın.

İlginizi Çekebilir