Şehirler arası
May 20 2013 0

İstanbul Marmaris Evden Eve Nakliyat

İstanbul’dan Marmaris’e gönderiniz mi olacak? İster komple eşya ister parça eşya taşıma için bizi sakınmadan arayabilirsiniz.

Ege bölgesi evden eve nakliyat ve komple eşya taşımacılığında uzman olan firmamız sizlere taşıma konusunda her türlü kolaylığı sağlamaktadır. İstanbul Marmaris komple ve parça eşya nakliyatını İzmir ve Bodrum şubelerimiz ile yaptığımız çalışmalar sayesinde yaz aylarında her hafta düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.

EGETUR Nakliyat kalitesi ile tanışmak ve taşınmak için İstanbul veya İzmir şubelerimiz ile görüşerek bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Kurumsal bir nakliyat firmasının gerektirdiği tüm gereksinimleri bünyesinde barındıran firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sektörde adından sıkça söz ettiren bir firmadır.

İstanbul Marmaris Arası Ev Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Eğer komple ev eşyanız taşınacaksa bizleri aradığınız andan itibaren taşınma işlemi için organizasyon yapılır. İlk etap da eşyalarınız eksperimiz tarafından detaylı olarak incelenir. Böylelikle eşyalarınızın alacağı aracı, taşıma için personel sayısı ve paketleme malzemesi tespit edilir. Komple eşya taşımacılığında taşıma tarihini istediğiniz gün gerçekleştirmekteyiz.

Parça eşya taşımacılında ise bizi arayarak eşya miktarını detaylı bir liste halinde vermeniz durumunda araç durumuna göre sizlerden 1 hafta opsiyon istenilir. Sonrasında gerekli ayarlamalar yapılır ve taşıma işleminiz sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Her iki taşımacılık türünde de zaman kaybına yol açmayacak şekilde organizasyonlar gerçekleştirilir. Sizler de kaliteli nakliye hizmetini ekonomik olarak almak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Tercihiniz olmaktan gurur duyar, tercihleriniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız…

İlginizi Çekebilir