Image Placeholder
Mar 8 2013 0

İstanbul Manisa Evden Eve Nakliyat

istanbul manisa evden eve nakliyat
istanbul manisa evden eve nakliyat

EGETUR Nakliyat, İstanbul’dan Manisa’ya ve Manisa’dan İstanbul’a hergün komple ve parça eşya taşıma hizmetleri vermektedir. İstanbul Manisa Nakliye organizasyonları sayesinde eşyalarınız son teknoloji ile donatılmış nakliye araçlarımızla daha güvenli ve hızlı bir şekilde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

İstanbul’dan Manisa’ya eşya taşıma taleplerinin artması sonucu bu özel hizmetimizin verilmesine ihtiyaç duyan firmamız, özel bir ekip oluşturarak başarılı nakliye organizasyonları gerçekleştirmektedir.

Teknolojinin tüm imkanlarıyla donatılmış profesyonel nakliyat araçlarımız, eşyalarınızı İstanbul’da en son paketleme teknikleriyle paketlemesini yaparak, güvenli bir yolculuğa hazır hale getirirler. Manisa’da istediğiniz adrese ulaştığında profesyonel, eğitimli ve tecrübeli ekibimiz tarafından indirme işlemi tamamlanarak, kurulum işlemlerini yerine getirirler. 

Eşyalarınız taşınma esnasında oluşabilecek olumsuz durumlara karşı taşıma işleminiz başlamadan önce sigortalanıp güvence altına alınmaktadır.

Firmamız evden eve nakliyat sektöründe yaşanan sorunları ortadan kaldırmayı kendine misyon edinmiştir. Eski taşımacılık anlayışından uzak, yenilikçi ve müşteri memnuniyetine dayalı bir çalışma prensibi beninsenmektedir. İstanbul-Manisa arası yapmış olduğumuz taşımalarda yine aynı bakış açısı içinde evden eve nakliyat taleplerinizi en hassas şekilde yerine getirmekteyiz. Güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz, eşyalarınızı sorunsuz bir şeklide ulaştırmanın haklı gururunu her gün yaşamaktadırlar.

İstanbul Manisa arası ev taşıma fiyatlarında değişkenlik göstermesine rağmen, kaliteli nakliye hizmetlerinin gerekleri yerine getirildiğinde, paketleme malzemesi, çalışan personel sayısı ve diğer nakliye faktörleri göz önüne alınırsa ortalama minimum 2.000 TL seviyelerinde olması gerekmektedir.

İstanbul Manisa Nakliye organizyonlarınızı bu fiyatın çok altında fiyat veren firmaların vereceği hizmeti size sağlamayacağı aşikardır. Taşıma işleminiz için Profesyonel ve Kurumsal firmalar ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz…