Image Placeholder
Şub 26 2013 0

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

istanbul izmir evden eve nakliyatFirmamız İstanbul ve İzmir şubeleri ile 1997 yılından itibaren ortaklaşa yürüttükleri İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla almasını sağlamaktadır.

Ege Nakliyat firmaları arasında hizmet kalitesi olarak her zaman önde olan firmamız eşyalarınızı kendi özmal ve reklam logolu araçlarıyla taşımaktadır. Tüm araçlarımız son model Mercedes-Benz marka olup, kasaları sarsıntısız eşya taşıması için özel olarak dizayn edilmiştir.

1997 yılından bugüne gelinen noktada İstanbul-İzmir arası sayısız müşterimizin komple yada parça eşya taşımasını başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İstanbul İzmir evden eve nakliyat organizasyonlarınızı sizlerin belirleyeceği tarihte istediğiniz gibi programlamaktayız. İki ilimiz arası ev taşıma işlemleri 2 günde yapılmaktadır. 1. gün eşyalarınızın paketlenmesi, de-montajlarının yapılması ve araca yüklenmesi şeklinde, 2. gün ise teslimat adresinde eşyaların yerleştirilmesi ve montaj işlemleri yapılmaktadır. Tüm hizmetleriniz kendi uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilir.

Web sitemizi detaylı olarak inceleyebilir, bizlere ister mail, ister iletişim formu isterseniz telefon ile iletişime geçebilir ve bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Bizleri Tercih Eden Tüm Müşterilerimize Teşekkür Ederiz…