Image Placeholder
May 9 2013 0

İstanbul Fethiye Evden Eve Nakliyat

EGETUR Nakliyat, İstanbul Fethiye arası evden eve taşımacılık ve parsiyel nakliye hizmetleri vermektedir. Tüm hizmetler belli bir plan ve program çerçevesinde gerçekleşir. Bu plan eşyalarınızın yerinde tespit edilmesi ile başlar, taşınma işlemi için kaç personelin görevlendirileceği ve eşyalarınızın hasarsız taşınması için gerekli olan paketleme materyallerinin belirlenmesini kapsar.

İstanbul Fethiye Parça Eşya Taşıma

İstanbul Fethiye arası yaz aylarında haftada 2 yada 3 sefer düzenlenmektedir. Bu hizmet ile az miktarda eşyalarını İstanbul’dan Fethiye’ye yada yakın bölgeler olan Dalaman, Datça, Marmaris gibi yerlere göndermek isteyen müşterilerimize taşımalarını en ekonomik şekilde sunmaktayız.

Tüm nakliye hizmetleri (yükleme, boşaltma, paketleme, de-montaj ve montaj) firmamız tarafından verilmektedir. Böylelikle sizlerin hiçbir işlem yapmasına gerek kalmaz. Yapmanız gereken tek işlem taşıma süresince çalışanlarımızın başında olarak taşınılan eşyaların nerelere yerleştirileceğini göstermeniz olacaktır.

İstanbul Fethiye Evden Eve Nakliyat organizasyonumuz İstanbul ve Ege bölgesi İzmir’de şubelerimizin bulunmasından dolayı müşterilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda oluşturulan ve başarı ile yürütülen bir nakliye organizasyonudur.

Sizlerde eşyalarınızın profesyonel bir firma ile uygun fiyatlara taşınmasını istiyorsanız hemen firmamızı arayabilirsiniz.