Image Placeholder
Mar 6 2013 0

Ev Taşıma İstanbul

İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri için firmamızı seçmenizde sizlere referans olan noktaları kısaca bir anlatalım.

EGETUR kalitesi ile tanışıp ve taşınmak için iletişim bilgilerimizden 0216 383 10 90 veya Avrupa Yakası 0212 264 13 92 nolu telefonları kullanmanız yeterli olacaktır.

Sizi telefonda karşılayacak olan müşteri temsilcisi çalışanımız sizlere her konuda bilgi vererek yardımcı olacaktır. Sizden istenilen bilgiler ışığında ortalama bir fiyat belirleyecek olan çalışanımız sizlerinde uygun olduğu bir zaman diliminde evinizde eşyaları tespit ederek net fiyatlandırma konusunda yardımcı olacaktır.

Tarafların anlaşması halinde eşyalarınız organize edilen tarihte tüm materyaller firmamız tarafından karşılanacak şekilde taşınma işlemi gerçekleşir.

Firmamız eşyalarınızın taşınması esnasında her türlü sorumlulu almaktadır. Eşyalarınız taşınırken hasar görmemeleri adına itinalı bir şekilde paketlenerek maksimum özenle çalışılır.

Evden Eve Nakliyat İstanbul için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Her zaman siz değerli müşterilerimiz için bir aracımızın olduğunu hatırlatmak isteriz.