2+1 Nakliye Aracı
Eki 29 2013 0

İstanbul Ege Bölgesi Arası Ev Taşıma

Taşımacılık sektörünün en çok yoğun olduğu sektörlerin başında evden eve nakliyat sektörü gelmektedir. Yıl içinde yüzbinlerce komple veya parça eşya taşıma işlemleri olmaktadır. Evden eve taşıma hizmeti veren firma sayısı bu bakımdan her geçen gün artış göstermektedir.

Taşımaların en yoğun olduğu bölgelerin başında şüphesiz Ege bölgesi gelmektedir. İstanbul’dan Ege bölgesine evden eve nakliyat ve az miktardaki eşyaların taşınması olarak adlandırılan parça eşya taşıması sıkça gerçekleşen bir taşıma şeklidir.

Firmamızda İstanbul ve İzmir’de bulunan ofisleri ile Ege bölgesine ev eşyası taşımacılığı hizmeti alacak olan müşterilerimize sorunsuz bir nakliye hizmeti sunmaktadır.

İstanbul'dan Ege'ye Taşımacılık Hizmetleri
İstanbul’dan Ege’ye Taşımacılık Hizmetleri

Nakliye firması tercihi sektörde yaşanan olumsuz tecrübelerden dolayı ilkkez taşınanlar için bir hayli zor olmaktadır. Hizmet içeriği ve iş disiplinini bilmediğiniz bir firma ile taşınmak her zaman risktir. Risk almadan sizlere referans sunabilecek Kurumsal ve Profesyonel ev eşyası taşımacılığı yapan firmalar ile anlaşmalısınız. İşte bu noktada firmamız 1997 yılından itibaren İstanbul-Ege bölgesi arası gerçekleştirdiği sayısız müşteri referansı ile sizlere güven duyabileceğiniz bir nakliye firması tercihi sunmaktadır.İster İstanbul, ister İzmir ofislerimiz ile görüşerek taşıma yaptıracağınız il veya ilçeyi, taşıyacağınız eşyanın miktarı ve taşınılacak katlarınızın durumunu belirterek bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Fiyatlandırma yapılırken en temel esaslar; eşya miktarı, taşınılacak noktalar arası uzaklık ve eşyaların taşınılacağı katlardır. Fiyat alırken bu hususları göz önünde bulundurarak bilgileri eksiksiz söylemeniz doğru fiyatlandırma için gerek ve şarttır.

EGETUR Nakliyat olarak İstanbul’dan Ege’ye yapacağınız tüm nakliye işlemlerinize talibiz. Sizlere zamanında ve söz verdiğimiz gibi bir hizmet sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Referanslarımızı inceleyebilir, taşıma hizmetleriniz için bizi aradığınızda müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

İlginizi Çekebilir