İletişim
May 15 2013 0

İstanbul Didim Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul Didim ve Didim İstanbul arası karşılıklı olarak komple ve parsiyel taşıma hizmetleri vermektedir. İstanbul, İzmir ve Bodrum şubelerimizin ortak yürütmüş oldukları çalışma sayesinde siz değerli müşterilerimize taşımalarında çözüm ortağı olmaktayız. Komple taşımalarda dilediğiniz zaman taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Parça eşya taşımalarında ise bizlere opsiyon bırakmanız istenmektedir. Belirlenen tarihler içerisinde eşyalarınız sizlerden teslim alınıp en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

Ev taşımak zor ve bir o kadar da zahmetli bir işlemdir. İşte bu noktada sizlere çözüm ortağı olarak taşınmanın zorluğunu sizler için asgari düzeye indirgemekteyiz. Eşyalarınızın paketlenmesi, de-montaj ve montaj ve taşıma işlemleri hepsi firmamız tarafından koordineli şekilde organize edilmektedir.

Didim Evden Eve Nakliyat
Didim Evden Eve Nakliyat

EGETUR Nakliyat olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunma gayreti içindeyiz. Bu bağlamda çalışmalar yapan firmamız 2013 yılı için yaptığı yeni yatırımlarla müşterilerine daha iyi hizmeti götürmeyi amaçlamıştır. Araç filomuzu yeni aldığımız araçlarla güçlendirdik. Şehirlerarası taşımaları son model Mercedes Benz araçlarla gerçekleştirmekteyiz.

Sizler de bu yazımızı okuyor ve daha önce firmamız ile taşıma tecrübesi yaşamadıysanız iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

İstanbul Didim arası ev taşımalarını yılın 365 günü gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel kadro ve en iyi paketleme malzemeleri ile eşyalarınız güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınmaktadır. Herhangi bir olumsuzluğa karşı tüm taşımalarımız sigorta kapsamına alınmaktadır.

Sizlerde İstanbul Didim evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetleri için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir