2+1 Nakliye Aracı
Tem 31 2013 0

İstanbul Burhaniye Evden Eve Nakliyat

Balıkesir iline bağlı bir tatil beldesi olan Burhaniye, doğal güzellikleri ve denizi ile birçok tatil severin yazın uğrak yeridir. Kuzeyinde kazdağı, güneyde Madra dağı arasında kalan Edremit körfezinin güneydoğusunda geniş bir düzlükte yer almaktadır.

Tatilini burada geçiren birçok İstanbul sakini yaz aylarında bazı eşyalarını taşıtmak istediklerinde kendilerine yardımcı olmaktayız. İstanbul ve çevre illerden Burhaniye’ye komple veya parça eşya taşımak isteyen tüm müşterilerimize taşımalarında yardımcı olmaktayız.

İstanbul Burhaniye Evden EveNakliyat

Firmamız eşyalarınızı adresinizden teslim alırken gerekli tüm nakliye işlemleri tarafımızca gerçekleştirilir. Paketleme, de-montaj ve taşınma işlemleri bizim tarafımızdan verildiğinden sizlerin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır.

İstanbul Burhaniye evden eve nakliyat talepleriniz için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırarak ekonomik taşıma fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Taşıma hizmetleri veren firmalar arasında ayrı bir konumda olan firmamız verdiği sözleri ve yaptığı çalışmalar sayesinde örnek teşkil eden bir firma olma özelliği taşımaktadır. Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız evden eve nakliyat işlemlerinizi A’dan Z’ye organize ederek sorunsuz ve hasarsız bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Burhaniye ilçesine genelde parça eşya taşıma işlemleri olduğu için sizlerin daha iyi bir hizmet alması adına günlük ve haftalık olarak İstanbul – Burhaniye arası parça eşya sevkiyatlarımız bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir