4+1 Nakliye Aracı
May 28 2013 0

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum arası özellikle yaz aylarında günlük ve haftalık olmak üzere komple ve parça eşya taşıma servislerimiz vardır. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmetini vermemizde ki amaç taşıma ihtiyacı olan siz saygıdeğer müşterilerimizin kaliteli ve sorunsuz bir nakliye hizmeti almasını sağlamaktır.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat
İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

Bodrum evden eve nakliyat hizmetini İstanbul, İzmir ve Bodrum şubelerimiz ile ortaklaşa yürütmüş olduğumuz koordineli çalışma sayesinde siz değerli müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Taşıma işlemi zor ve bir o kadar zahmetli bir işlemdir. Bu zorlu süreçte nakliye firması tercihi de çok önem arz etmektedir. Çözüm ortağı olarak düşündüğünüz nakliye firmaları bazen aksine taşınma işleminizi kabusa çevirebilirler. Bu nedenle kurumsal ve profesyonel çalışan nakliye firmalarını tercih etmelisiniz.

Firmamız 1997 yılından beri evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve parça eşya taşıma gibi birçok nakliye hizmetini titizlikle yürütmekte olup, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sektör içinde taktir edilen bir firma olma özelliğini taşımaktadır.

İstanbul Bodrum eşya taşıma işlemleriniz için bizlere taşıma tarihinizden 1 hafta önce bizlerle iletişime geçerek taşıma işleminizi organize edebilir ve uygun nakliye fiyatlarından da yararlanabilirsiniz. 7/24 İstanbul, İzmir ve Bodrum telefonlarımızdan bize ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

İstanbul : 0216 383 10 90 – 0212 264 13 92
İzmir : 0232 330 81 24
Bodrum: 0252 343 10 38

Herkese Sorunsuz ve Hasarsız Taşınmalar Dileriz…

İlginizi Çekebilir