Image Placeholder
Mar 11 2013 0

İstanbul Aydın Evden Eve Nakliyat

İstanbul’dan Aydın’a veya Aydın’dan İstanbul’a olan taşımalarınızda sizlere yardımcı olmak adına hizmet verdiğimiz nakliyat sektöründe evden eve nakliyat, ofis taşıma işleriniz için tercihiniz olmaktan gurur duymaktayız.

istanbul aydın evden eve nakliyatŞehirlerarası ev taşımalarda profesyonel ve dürüst firmalar ile çalışılması hem sizin hemde eşyanızın sağlıklı bir şekilde taşınması için gerek ve şarttır. Eşyalarınızın güvenli ve iyi paketlenmesi, de-montaj ve montajı ve en önemlisi eşyalarının miktarına göre belirlenen aracın ev eşyası taşıması için uygun niteliklere sahip olması gerekmektedir.

Firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli özellikleri kendi araç filomuza sahip oluşumuz, operasyonun tamamını kontrol altında bulundurma ve eşyaların zamanında ve sigortalı olarak teslimatı avantajlarını da bize kazandırmaktadır.  

İstanbul Aydın arası komple eşya taşımanın yanısıra parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Parsiyel yüklerinizi sizlerden teslim alıp en kısa süre içersinde yine tarafınıza teslim etmekteyiz. Tüm nakliye işlerinde olduğu gibi parça eşya taşıma hizmetimizde sigorta kapsamındadır.

Şehirlerarası taşımalarda siz değerli müşterilerimize birkaç konuda uyarıda bulunmak isteriz. Öncelikle araştırma yaparken fiyatı en son aşamaya bırakın. Firmanın sizlere vereceği hizmeti ve referanslarına bakarak çok da kafa karışıklığa sebep vermemesi için 3 yada 4 firma ile görüşün. Görüşmelerinizde sizlere verilen hizmetlerin niteliğini mutlaka yazılı olarak sözleşmeye dökün. Son olarak karar kıldığınız firma ile anlaşma sağlayarak organizasyon için gerekli çalışmaları başlatabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat parolası ile yola çıkan EGETUR Nakliyat, şehirlerarası evden eve taşımalarda müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Bizler ile 1 hafta öncesinde görüşerek yapacağınız rezervasyonlarda eşyalarınız uygun nakliye ücretleri ile tarafınıza ulaştırılmış olur.

Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Sizleri de Referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız…