Image Placeholder
Mar 23 2013 0

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ankara evden eve nakliyat, günlük ve haftalık olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda parça eşya ve komple taşımacılık için düzenlenmiş nakliye organizasyonudur.

Organizasyonu düzenlemekteki amacımız siz değerli müşterilerimize taşımalarınızda çözüm ortağı olmaktır. Firmamız sadece Ege Bölgesine ev taşıma hizmeti vermemektedir. İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’ye ev ve ofis taşıma hizmetleri verilmektedir. Kaliteli hizmetimizi uygun fiyatlara almak için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçin.

İstanbul Ankara Nakliyat
İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Ankara yada Ankara – İstanbul arası gerçekleşecek taşımalarınız için firmamız ile taşıma tarihinizden 1 hafta öncesinden iletişime geçmeniz durumunda her türlü organizasyon öncesinde programlanarak hiç bir hataya mahalvermeden eşyalarınız planlandığı şekilde taşıması gerçekleşir.

Bizler ev taşıma işlemini en iyi şekilde gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Sektörde birçok firmanın aksine Kurumsal olarak çalışan EGETUR Nakliyat, kendi özmal araçları, işinde profesyonel ekibi, kullanmış olduğu kaliteli ve hijyenik paketleme malzemeleri ve sizlere sunduğu güvence sayesinde tavsiye edilen ender evden eve nakliyat firmalarının başında gelmektedir.

Sektörde bilinen ve tavsiye edilen firma olma özelliğimizi sizlere sunduğumuz profesyonel hizmet anlayışı sayesinde kazanmış bulunuyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız gerçekleştirmiş olduğu başarılı nakliye organizasyonları sayesinde nakliye sektöründe hızlı ilerleyişini sürdürmektedir.

İstanbul Ankara arası sadece komple eşya taşıması yapmayan firmamız parsiyel taşıma olarak nitelendirdiğimiz az miktardaki eşyalarınızı da adres teslimi olacak şekilde gerçekleştirir.

Tüm Müşterilemize Hasarsız Taşımalar Dileriz…