Evden Eve Paketleme - 1
Eyl 5 2013 0

Akçay Evden Eve Nakliyat

Akçay beldesi, Edremit Körfezinin en popüler tatil beldelerinin başında gelmektedir. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turist ağırlanmaktadır. Kazdağları’nın eteklerinde bulunan Akçay’ın birçok gezilip görülecek yerleri mevcut. Bunlar arasında Sütüven Şelalesi, Hasan Boğuldu Göleti, Şahinderesi Kanyonu ve Mıhlı Çayı gelmektedir. Akçay’a gelipte görmenizi istediğimiz bir başka yer Antandros Antik Kenti’dir. Dünyaca ünlü bu antik kenti görmeden Akçay’dan dönmeyin.

Bu şirin tatil beldesine her yıl yüzlerce komple veya parça eşya taşıma hizmetleri için firmamızdan hizmet alan müşterimiz bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında yazlıklarına bir kısım eşya göndermek isteyen siz değerli müşterilerimiz için İstanbul-Balıkesir bölgesi arası haftada enaz 3-4 seferimiz bulunmaktadır.

Akçay ve yakın çevresi Altınoluk, Küçükkuyu, Ayvalık bölgelerine sizlerinde komple veya parça eşyası olması durumunda firmamız ile iletişime geçerek bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Anlaşma sağlanması durumunda eşyalarınız evinizden paketli bir şekilde teslim alınarak en kısa sürede tarafınıza teslim edilir. Taşınma esnasında her türlü yükleme ve boşaltma işlemleri yine firmamız tarafından gerçekleştirilip sizlerin herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmamaktadır.

EGETUR Nakliyat güvencesi ile Akçay evden eve nakliyat hizmetlerini sorunsuz bir şekilde almanın keyfini yaşayın. Kurumsal ve bireysel binlerce referansa sahip olan firmamız sizlerin memnuniyeti için %100 performans ile çalışmaktadır. Amacımız şartsız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Akçay evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetleri için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz. Sizleri referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız…

İlginizi Çekebilir