Image Placeholder
Nis 15 2013 0

Fuar ve Kongre Taşımacılığı

Fuar ve Kongre taşımacılığı için deneyim sahibi olan firmamız Fuar ve Kongre malzemelerinizi geniş araç filosu ile istenilen noktadan teslim alarak zamanında istenilen noktaya teslim etmektedir.

Araçlarımız
Fuar ve Kongre Taşımacılığı

Fuar ve Kongre taşımalarında en önemli etken taşınılan malzemenin planlanan zaman içerisinde teslim edilmesidir. Firmamız son model araçlarıyla sizlere söz verdiği şekilde zaman çizgisi içinde malzemelerinizi zamanında tarafınıza teslim etmektedir. Her türlü olumsuzluğu düşünen firmamız her zaman hazırda bir aracını bekletmektedir.

Sizde deneyim sahibi ve iş ahlakı olan firmamız ile çalışmak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Sizleri de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

1997 yılında kurulan EGETUR Nakliyat, Fuar ve Kongre taşımacılığında da uzmanlaşmıştır. Birçok kurum ve kuruluşa hizmet veren firmamız çalıştığı firmalardan her zaman taktir toplamıştır. Symcon Turizm, Csg Turizm, Sistem Turizm gibi firmalarla daha önceden iş ortaklıklarımız olmuştur. Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde her zaman kendilerinden taktir toplamayı başarmışızdır.

Fuar ve Kongre taşımaları için sizlere sunulan araçlarımız Mercedes-Benz kamyonlardan oluşmaktadır. Araç kasaları ise özel yapım çelik kasalı araçlar olup eşyaların sarsıntısız taşınması için dizayn edilmiştir. Araç resimlerimize Araçlarımız saysafından bakabilirsiniz.