4+1 Nakliye Aracı
Ara 4 2013 0

En Çok İstanbul’u Taşıyoruz

Evden eve nakliyat sektöründe taşıma yoğunluğuna bakıldığında İstanbul’un diğer illere göre daha hareketli olduğunu görüyoruz. İstanbul’dan diğer illerimize ve diğer illerimizden İstanbul’a büyük bir sirkülasyon yaşanmaktadır.

Yoğunluğun olması İstanbul’daki nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabetin oluşmasına neden olmaktadır. Tüm firmalar büyük bir hevesle talepleri karşılamak için çeşitli yatırımlar yapmaktadır.

İstatistiklere göre İstanbul, Türkiye’de en çok göç alan ve en çok göç veren il sıralamasında ipi göğüslemektedir. Bizde İstanbul’da evden eve nakliyat hizmeti verdiğimizden yaptığımız taşımalardan yapılan araştırmaların sonuçlarını doğrulamaktayız.

İstanbul büyük ve kalabalık bir şehir. Buraya gelmek için çok sebep var, ancak gitmek içinde çok sebep var. Biz bu süreçte sizlere ev taşımalarınız da çözüm ortağı olmaktayız.

İstanbul Ege Bölgesi Evden Eve Nakliyat
İstanbul Ege Bölgesi Evden Eve Nakliyat

İstanbul’dan Ege bölgesine ve Ege bölgesinden İstanbul’a 1997 yılından itibaren sayısız müşterimizin evini taşıdık. Bazı müşterilerimizin evlerini enaz iki kere karşılıklı taşıdığımız oldu. İstanbul öyle bir şehir ki yerleşik hayat ortalaması en az olan ilimiz. Günde yüzlerce belki de binlerce şehirler arası taşıma işlemi olmaktadır. Biz sizlere İstanbul’dan Ege bölgesine olan evden eve nakliyat işlemlerinizde çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz.Ege bölgesinin merkezi kabul edilen İzmir ve yine tatil bölgelerinin en canlı ve en yerleşik yeri olan Bodrum’da şubelerimizin olması sebebi ile taşımalarınızı ekonomik fiyatlara gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul, iş imkanlarının çok olmasından dolayı insanları kendine katmaktadır. Trafik, kalabalık olması ve ekonomik sebeplerden dolayı da bir o kadar insanı kaybetmektedir.

En çok göç veren ve göç alan iller başında İstanbul, İzmir ve Ankara gelmektedir. Bu yüzdendir ki bu illere gerçekleşecek evden eve nakliyat talepleri oldukça yüksektir. Bizlerde size İstanbul ve İzmir illeri arası taleplerinizde Profesyonel nakliye hizmetlerimiz ile sorunsuz taşımalar vaat etmekteyiz.

EGETUR Nakliyat olarak her zaman İstanbul’dan İzmir başta olmak üzere tüm Ege bölgesine sunduğumuz hizmetlerimiz için kampanyalar düzenlemekte ve sizlere en iyiyi sunmayı hedeflemekteyiz. İstanbul ve İzmir ofislerimiz ile görüşerek bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir