Evden Eve Paketleme - 4
Eki 22 2015 0

Ege Nakliye Hizmetleri

Ege bölgesi nakliye hizmetlerimizi anlatacağımız bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye eder, verdiğimiz bilgilerin yararlı olacağını ümit ederiz.

Firmamız Ege bölgesinin tüm il ve ilçelerine komple ve parça eşya taşıma hizmetinin yanı sıra, ofis, fuar, kolili malzeme, ambar yükü taşımacılığını yapmaktadır.

Ege Bölgesi Nakliye Hizmetleri

Hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim bilgilerimizi kullanabilir, fiyatlarımız için bilgi alabilirsiniz. Taşıma organizasyonlarımız belli bir program dahilinde olduğundan taşıma tarihinizin belli olmasından enaz 5-7 öncesinden mutlaka rezervasyonunuzu yaptırınız.

Taşıma hizmetlerini firmamız kendi özmal araçları ile gerçekleştirmektedir. Kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır. Sektörde şuan itibari ile anlaşma sağlayacağınız firmaların %90’ı taşeron çalışmaktadır. Bunu sizlere verilen nakliye fiyatlarından anlamanız mümkündür.

Taşıma hizmetlerimiz içerisinde eşyalarınızın paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montajının yapılması, askıdaki elbiselerinizin askılı dolaplarda taşınması, beyaz eşyalarınızın sökme ve takma işlemleri ile kırılacak eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi bulunmaktadır.

Tüm bu hizmetleri verirken gerek çalışan gerekse malzeme konusunda titiz davranmaktayız. Tüm çalışanlarımız belirli zamanlarda eğitimlerden geçerek bilgi ve becerileri ölçülmekte ve müşteri ilişkileri geliştirilmektedir. Malzeme konusunda ise her zaman en iyi malzemeyi kullanmaktayız.

Evden eve nakliye hizmeti alırken profesyonelliğe ve müşteri memnuniyetine önem veren nakliye firmaları ile anlaşmanızı tavsiye ederiz.

Bu yazımızın başka okuyucular tarafından okunmasını sağlamak için aşağıdaki Sosyal Paylaşım sitelerinden paylaşımda bulunabilirsiniz…

Ege Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti. İstanbul Kartal Evden Eve Nakliyat – Armut.com

İlginizi Çekebilir