Image Placeholder
Mar 13 2013 0

Ege Nakliyat

EGE Nakliyat firmaları arasında bir tercih yapmanız gerekirse firmamızı gözü kapalı olarak tercih edebilirsiniz. EGETUR olarak 1997 yılından itibaren evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri sunmaktayız.

Ege Nakliyat Firmaları

Ege ve Marmara bölgeleri arasında köprü vazifesi gören firmamız İstanbul ve İzmir şubeleri ile eşyalarınızı sizlerden teslim alarak en kısa zamanda yine tarafınıza teslim etmektedir.

Ege bölgesi çok geniş bir alana sahip olduğundan eşyalarınızı taşıtırken bu bölgeyi bilen bir firma ile eşyalarınızı taşıttırmanız sizlerin yararına olacaktır. Firmamız tüm EGE bölgesini tabiri caizse karış karış bilmekte. Komple veya parça eşyalarınızı istediğiniz zaman istediğiniz noktaya ulaştırmaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz kendi araçlarımız ile eşyalarınızı tarafınıza ulaştırmamız ve nakliyenin tüm aşamalarını sizler için takip etmemiz yatmaktadır.

Firmamız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen ve Karayolu Eşya Taşıma Belgesi olan K-3 Yetki Belgesine sahiptir. Eşyalarınızı taşıtırken mutlaka firmamın K-3 yetki belgesi olup olmadığına bakın. Aksi taktirde başınıza gelebilecekleri tahmin bile edemezsiniz.

Ev Eşyası taşırken taşınılacak eşyalarınızı kendi eşyasıymış gibi gören firmalar ile çalışın. Firmaların vereceği nakliye tekliflerinden çok çalışma sistemlerine bakın. Sektörde çok sayıda korsan firmanın olduğunu unutmayın. Ucuza eşyalarınızı taşıtmaya karar verdiğinizde kendinize ve eşyanıza zarar vereceğinizi unutmayın.

Firmamız yaptığı başarılı nakliye organizasyonları sayesinde Ege ve Marmara bölgesinde tanınan köklü bir firmadır. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışmaya karar verdiğinizde sizlere bir telefon mesafesindeyiz.