Image Placeholder
Şub 27 2013 0

Ege Bölgesi Evden Eve Taşıma

EGETUR Nakliyat olarak tüm Ege Bölgesine evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz. Ege bölgesinin tüm il ve ilçelerine sunduğumuz hizmet ile sizlere kaliteli hizmeti uygun evden eve nakliyat fiyatları ile vermekteyiz.

Firmamız kalite odaklı çalışma prensibi ile müşterilerine hizmet vermek için her geçen gün daha iyi hizmet vermek adına projeler geliştirmekte ve bu projeleri uygulamaya koymaktadır.

Eviniz taşınırken ne gibi işlemler yapılır?

Evden eve taşımada en önemli unsur paketlemedir. Firmamız öncelikle evinizde bulunan tüm büyük eşyalarınızı havalı naylon kraft kağıtlarla paketlemektedir. Bunun yanısıra gardolaplarınızın de-montaj ve montaj işlemleri, askılı elbiselerinizin özel askılı dolaplarla taşınması ve yerleştirilmesi, beyaz eşyalarınızın tesisatlarının sökme ve yeni evde bağlantılarının gerçekletirilmesi ve kırılacak eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi işlemleri yapılır.

Tarafımızca verilmeyen hizmetler ise yeni evde elektrik bağlantısı ve duvar matkap gerektiren işlemler. Not: Bu iki hizmet genel olarak hiçbir nakliye firması tarafından verilmez.

Referanslar sayfamızda referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz…