Image Placeholder
Nis 13 2013 0

Antika Eşya Taşıma

Antika Eşya Taşımacılığı için firmamız en iyi personellerini görevlendirerek eşyalarınızın hasarsız taşınması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Öncelikle eşyalarınızın sağlıklı taşınması adına yapılan ilk adım paketleme olmaktadır. Firmamız Antika Eşyalarınız için özel paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Eşyalarınız dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenir ve itinalı bir şekilde araca yüklenmesi gerçekleşir.

Antika
Antika Eşya Taşıma

Eşyalar araca yüklenirken kesinlikle üst üste binecek şekilde istiflenme yapılmaz. Eşyalar özel yapım çelik kasalara sahip araçlarımızın içinde tek sıra halinde yerleştirilerek taşınması sağlanır.

Her ihtimali göz önünde bulunduran firmamız Nakliyat Sigorta işlemlerini yaparak olası kazalara karşı eşyalarınızı garanti altına almaktadır.

Antika eşya taşıma için mutlaka profesyonel firmalar ile eşyalarınızı taşıtın. Amatör firmalar ile eşyalarınızı taşıtmanız durumunda çok büyük maddi ve manevi zararlarınız olabilir.

Firmamız Antika Eşya taşımacılığında daha önce hiç kullanılmamış paketleme malzemesi kullanmaktadır. Bu malzemelerimiz Avrupa’dan ithal olup iç kısmı kraft kağıt, dış kısmı ise büyük baloncuklu naylon olup eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için iyi bir mukavemete sahiptir.

Antika Eşya Taşımacılığı için lütfen iletişim bilgilerimiz kullanınız. Detaylı tüm bilgileri Müşteri Temsilcisi çalışanlarımızdan edinebilirsiniz.