Parça Eşya Taşımacılığı
Oca 15 2014 0

Antalya Parça Eşya Taşıma

EGETUR Nakliyat olarak İstanbul Antalya illeri arası evden eve taşıma hizmetlerini şehirlerarası olarak sunmaktadır. İster Antalya’dan İstanbul’a ister İstanbul’dan Antalya’ya taşınma işlemleriniz olduğunda sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Antalya merkez başta olmak üzere Alanya, Finike, Kaş, Kemer, Manavgat, Serik ilçelerine komple ve parça eşya taşıma hizmetleri verilmektedir. Taşımalarınızı kendi özmal reklam logolu araçlarımız ve uzman personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Kesinlikle taşeron firma kullanılmamaktadır. Konusunda uzman olan personelimiz eşyalarınızı titiz ve itinalı olarak taşımaktadır.

İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma

Taşıma planlaması için lütfen bize taşıma tarihinizden 1 hafta önce iletişime geçiniz. Taşıma işleminiz eksperin eşyalarınızı görmesi ile başlar yeni evinizde eşyalarınızın taşınıp kurulmasına kadar devam eder. Tüm eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtlarla paketlenmektedir. Askılı elbiseleriniz portatif özel askılı dolaplarda taşınarak kırışmaları önlenir. Böylelikle yeniden ütü yapma zahmetinde bulunmazsınız. Mobilyalarınız uzman mobilyacılarımız tarafından de-montaj ve montaj işlemleri yapılmaktadır. Her türlü mobilyalarınız itinalı bir şekilde sökülüp yeni evinizde tekrar montajı yapılmaktadır.

Taşınma işleminin zorluğunu bildiğimizden kırılacak eşyalarınız dahil her türlü eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi tarafımızca verilmektedir. Mutfak ve salon kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlarla paketlendikten sonra karton mukavva kolilere yerleştirilmekte ve koli ağızları yapıştırıcı bantlarla kapatılmaktadır. Koli üzerine ait olduğu yerin adı yazılarak yeni evde karmaşaya izin verilmemesi sağlanır.

Sizlerde İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma hizmetleriniz için profesyonel hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Müşteri Temsilcisi çalışanlarımız 7/24 sizlere hizmet vermek adına çalışmaktadırlar. Ekonomik taşıma için lütfen taşıma tarihinizden en az 1 hafta öncesinden bizi arayın…

İlginizi Çekebilir